Konkurences padome sargā un uzrauga, lai uzņēmumu sāncensība būtu godīga. Novēršot pārkāpumus, kas kaitē patērētājiem, Konkurences padomes darbs veicina visas sabiedrības labklājību.  Godīga konkurences uzraudzība nozīmē, ka tiek vērtēts, vai uzņēmumi aizliegti nevienojas, vai lielie, t.i., dominējošie, uzņēmumi ļaunprātīgi neizmanto savu pārspēku jeb tirgus varu vai arī neīsteno tādas apvienošanās, kas var radīt kaitējumu patērētājiem un ekonomiskajai attīstībai kopumā.

Lai veicinātu diskusiju, skolēnu un studentu izpratni par ekonomiskajiem procesiem valstī un godīgas konkurences nepieciešamību, Konkurences padome organizē dažādus konkursus skolēniem un studentiem.


video konkurss skolēniem

2022. gada konkurss - “Konkurencei vieta būt?!”

Konkurences padome sadarbībā ar Zvērinātu advokātu biroju “Eversheds Sutherland Bitāns” no 25. oktobra līdz 25. novembrim aicina 7. - 12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu video konkursā “Konkurencei vieta būt?!”, kura mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par ekonomiskajiem procesiem valstī un godīgu konkurenci. Labāko darbu autori balvā saņems apmaksātus valodas kursus 500 eiro vērtībā, kā arī dāvanu kartes no elektronikas veikala “Capital” un “Jānis Roze” grāmatnīcas.