Apvienošanās Informācija presei Jaunumi

13.02.2024. Konkurences padome saņēma AS “ANTALIS” apvienošanās ziņojumu par izšķirošas ietekmes iegūšanu pār  SIA “PAKELLA”.

Gan AS “ANTALIS”, gan SIA “Pakella” korporatīvajiem klientiem piedāvā plašu iepakojumu risinājumu klāstu un šo uzņēmumu darbība horizontālā līmenī pārklājas industriālā iepakojuma, pārtikas iepakojuma, tajā skaitā kartona iepakojuma izplatīšanā, kā arī iepakošanas iekārtu izplatīšanā Latvijas teritorijā.

Lēmums par apvienošanās atļaušanu, aizliegšanu vai atļaušanu ar saistošiem noteikumiem Konkurences padomei jāpieņem viena mēneša laikā no ziņojuma saņemšanas dienas. Savukārt, ja lietā nepieciešama padziļināta papildu izpēte, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts līdz trim mēnešiem no ziņojuma saņemšanas dienas.

Tirgus dalībnieki vai citas ieinteresētās puses, kas vēlas sniegt viedokli par plānotās apvienošanās ietekmi uz konkurenci, aicināti līdz 04.03.2024. sazināties ar KP vecāko eksperti Vitu Ozeri (vita.ozere@kp.gov.lv, +371 67365212 ) vai aizpildīt zemāk esošo anketu.