Jaunumi

Konkurences padome (KP), Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) ielūdz uz preses brīfingu pirmdien, 22. maijā, plkst. 11.00 – 11.30. Reaģējot uz mobilo sakaru operatoru paziņojumiem par cenu izmaiņām un saņemtajiem neskaitāmajiem patērētāju iesniegumiem ar neskaidrībām līdz ar viesabonēšanas principu maiņu, KP, PTAC un Regulators informēs par regulas būtību, turpmākajām plānotajām iestāžu darbībām, kā arī par patērētāju tiesībām un iespējām cenu izmaiņu laikā.

Galvenās tēmas:

Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas par viesabonēšanas atcelšanu mobilo sakaru tīklos būtība: ko tā paredz un kādas iespējas sniedz; Mobilo sakaru operatoru un to klientu loma veiksmīgā regulas ieviešanā.

Preses brīfingā piedalās:

Skaidrīte Ābrama, KP priekšsēdētāja; Baiba Vītoliņa, PTAC direktore; Andrejs Dombrovskis; Regulatora Elektronisko sakaru un pasta departamenta direktora vietnieks.

Mediju pasākuma norises laiks un vieta: pirmdien, 22. maijā, plkst. 11.00 Konkurences padomes telpās Rīgā, Brīvības ielā 55 (2. ieeja, no apļa ap Veco Ģertrūdes baznīcu, 3.stāvs).

Lai nodrošinātu ieejas caurlaides, savu dalību lūdzam apstiprināt, rakstot uz e-pastu paula.vilsone@kp.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67365210.