Š.g. 14. jūnijā plkst. 10:00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē biedrība „Latvijas tiesību institūts” rīko Amsterdamas Universitātes pasniedzēja PhD Mihnea Constantinescu vieslekciju par mašīnmāčišanos un mākslīgo intelektu, kā arī to radītajiem ekonomiskajiem un juridiskajiem izaicinājumiem (Codes, Cases and Contracts: Navigating the AI Frontier). 

Vieslekcija norisināsies angļu valodā bez tulkojuma, un tās paredzamais ilgums nedaudz vairāk kā divas stundas. Vieslekciju atbalsta Augstākā tiesa, Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija, Rīgas Latviešu biedrība, žurnāls "Jurista Vārds", Konkurences padome, zvērinātu advokātu biroji "Eversheds Sutherland Bitāns", "Ellex Kļaviņš", "Sorainen", "PricewaterhouseCoopers Legal" un biedrība ESTA. 

Dalība vieslekcijā ir bez maksas. Interesentus dalībai vieslekcijā lūgums pieteikties, sūtot e-pastu uz edijs.poga@lti.lv.

Biedrība „Latvijas tiesību institūts” ir neatkarīga, nepolitiska, nevalstiska bezpeļņas apvienība, kurā apvienojušās personas ar kopīgām interesēm par Latvijas tiesībām un to attīstību. Institūts vienmēr un visur darbojas neatkarīgi un stāv ārpus politisko partiju vestās politikas. Institūta misija ir veicināt Latvijas Republikas kā demokrātiskas taisnības un tiesību valsts tālāku atjaunošanu, nostiprināšanu un attīstību.