Jaunumi

8. jūnijā Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē plkst. 10.00 ar vieslekciju “ES un ES tiesības: Institucionāli un būtiski izaicinājumi" (The EU and EU law: Institutional and Substantive Challenges) uzstāsies pasaules vadošais ES tiesību akadēmiķis, ES tiesību “Bībeles” līdzautors, Oksfordas universitātes profesors Pauls Kreigs (Paul Craig).

Biedrības “Latvijas tiesību institūts” rīkotā P. Kreiga vieslekcija norisināsies angļu valodā bez tulkojuma, un tās paredzamais ilgums ir 2h. Vieslekcija noslēgsies ar pusstundu garu jautājumu un atbilžu sesiju. Dalība vieslekcijā ir bez maksas ar Latvijas tiesību institūta ielūgumiem.

Interesenti var pieteikties ielūgumiem, rakstot uz e-pasta adresi edijs.poga@lti.lv.

Biedrība „Latvijas tiesību institūts” ir neatkarīga, nepolitiska, nevalstiska bezpeļņas apvienība, kurā apvienojušās personas ar kopīgām interesēm par Latvijas tiesībām un to attīstību. Institūts vienmēr un visur darbojas neatkarīgi un stāv ārpus politisko partiju vestās politikas. Institūta misija ir veicināt Latvijas Republikas kā demokrātiskas taisnības un tiesību valsts tālāku atjaunošanu, nostiprināšanu un attīstību.