Jaunumi

Piektdien, 17. maijā, plkst. 10.00 Latviešu biedrības nama Zelta zālē ar vieslekciju “Eiropas Savienības Pamattiesību harta un dalībvalstu tiesas: dalītā lojalitāte?” (The EU Charter of Fundamental Rights and the National Courts: Divided Loyalties?) uzstāsies Londonas Karaliskās koledžas profesors Takis Tridimas.

Biedrības “Latvijas tiesību institūts” rīkotā T. Trimidas vieslekcija norisināsies angļu valodā bez tulkojuma, un tās paredzamais ilgums ir 2h. Vieslekcija noslēgsies ar pusstundu garu jautājumu un atbilžu sesiju. Dalība vieslekcijā ir bez maksas ar Latvijas tiesību institūta ielūgumiem.

Interesenti var pieteikties ielūgumiem, rakstot uz e-pasta adresi edijs.poga@lti.lv.

Biedrība „Latvijas tiesību institūts” ir neatkarīga, nepolitiska, nevalstiska bezpeļņas apvienība, kurā apvienojušās personas ar kopīgām interesēm par Latvijas tiesībām un to attīstību. Institūts vienmēr un visur darbojas neatkarīgi un stāv ārpus politisko partiju vestās politikas. Institūta misija ir veicināt Latvijas Republikas kā demokrātiskas taisnības un tiesību valsts tālāku atjaunošanu, nostiprināšanu un attīstību.

Pasākuma buklets