Jaunumi

23. martā Latviešu biedrības namā Zelta zālē plkst. 10.00 ar vieslekciju par konkurences tiesību pārkāpumu kriminalizāciju uzstāsies Līdsas Universitātes Juridiskās fakultātes Krimināltiesību pētniecības centra direktora vietnieks, Līdsas universitātes tiesību profesors Pīters Vīlens (Peter Whelan).

Biedrības “Latvijas tiesību institūts” rīkotā P. Vīlena vieslekcija norisināsies angļu valodā bez tulkojuma, un tās paredzamais ilgums ir 2 h, pēc kuras paredzēta aptuveni pusstundu gara jautājumu un atbilžu sesija.

Dalība vieslekcijā ir bez maksas ar Latvijas tiesību institūta ielūgumiem. Ikviens interesents ielūgumiem var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi edijs.poga@lti.lv.

Plašāka informācija par vieslekciju

 

Biedrība „Latvijas tiesību institūts” ir neatkarīga, nepolitiska, nevalstiska bezpeļņas apvienība, kurā apvienojušās personas ar kopīgām interesēm par Latvijas tiesībām un to attīstību. Institūts vienmēr un visur darbojas neatkarīgi un stāv ārpus politisko partiju vestās politikas. Institūta misija ir veicināt Latvijas Republikas kā demokrātiskas taisnības un tiesību valsts tālāku atjaunošanu, nostiprināšanu un attīstību.