Jaunumi

Šī gada 8.maijā plkst. 10:00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē biedrība „Latvijas tiesību institūts” rīko Londonas Karaliskās koledžas Prof. Alisonas Džounas (Alison Jones) Eiropas Savienības konkurences tiesību vieslekciju „Mērķa ierobežojumu identificēšana Eiropas Savienības konkurences tiesībās”.

Vieslekcija norisināsies angļu valodā bez tulkojuma, tās paredzamais ilgums – 2h. Vieslekcija noslēgsies ar aptuveni pusstundu garu jautājumu un atbilžu sesiju. Vieslekcijas rīkošanu atbalsta Konkurences padome, Augstākā tiesa, Rīgas Latviešu biedrība un Jurista Vārds.

Dalība vieslekcijā ir bez maksas ar Latvijas tiesību institūta ielūgumiem.

Plašāka informācija par vieslekciju (.pdf)

Par Latvijas tiesību institūtu

Biedrība „Latvijas tiesību institūts” ir neatkarīga, nepolitiska, nevalstiska bezpeļņas apvienība, kurā apvienojušās personas ar kopīgām interesēm par Latvijas tiesībām un to attīstību. Institūts vienmēr un visur darbojas neatkarīgi un stāv ārpus politisko partiju vestās politikas. Institūta misija ir veicināt Latvijas Republikas kā demokrātiskas taisnības un tiesību valsts tālāku atjaunošanu, nostiprināšanu un attīstību.