Jaunumi

No 30. augusta līdz 1. septembrim tiešsaistē norisināsies Prof. K. Dišlera Publisko tiesību vasaras skola studentiem, kas šogad veltīta konkurences tiesību jautājumiem. Lekcijas paredzētas tiesību zinātņu studentiem, ļaujot iepazīties ar jautājumiem, ar kuriem savā ikdienā sastopas konkurences tiesību jomas profesionāļi.

Vasaras skolas ietvaros Konkurences padomes (KP) Aizliegtu vienošanos departamenta direktore Ieva Šmite iepazīstinās studentus ar KP praksi veicot pārkāpuma izpētes lietu izmeklēšanu, stāstot par KP pilnvarām izmeklējot pārkāpumu, lietas izpētes stadijām un termiņiem, daloties ar praksi un piemēriem, t.sk. par aizliegtām vienošanām. Savukārt KP Konkurences veicināšanas nodaļas vadītājs Antis Apsītis stāstīs par konkurences neitralitāti un tās principiem, sniedzot izvērstu skaidrojumu par KP funkcijām publisku personu uzraudzībā.

Vasaras skolu organizē Profesora Kārļa Dišlera fonds, zvērinātu advokātu birojs COBALT, Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, Rīgas Juridiskā augstskola un Eiropas tiesību zinātņu studentu apvienības (ELSA) pārstāvniecība Latvijā.