Jaunumi

Konkurences padome (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi piektdien, 2. martā, plkst. 10.00 aicina iepirkumu organizatorus (valsts un pašvaldību, to kapitālsabiedrību pārstāvjus) un pretendentus piedalīties izglītojošā semināru ciklā “Par godīgu uzņēmējdarbību”.

Semināru mērķis ir paplašināt iepirkumu organizatoru zināšanas, kā atpazīt karteļu pazīmes, jo tieši šīs personas var pirmās saskatīt aizdomīgas sakritības pretendentu iesniegtajos piedāvājumos.

Savukārt iepirkumu pretendentiem – uzņēmējiem – ir būtiski zināt savas tiesības, lai tie varētu veiksmīgi izmantot likumā atļautās sadarbības iespējas, aizstāvēt savas intereses, ja likumu pārkāpj cits uzņēmums, kā arī neriskēt īstenot prettiesiskas darbības nepietiekamu zināšanu dēļ.

KP, KNAB un IUB eksperti semināros iepazīstinās ar šādiem tematiem:

Karteļu pazīmes jeb riski publiskajos iepirkumos; Konkurences tiesības godīgai uzņēmējdarbībai; Godīgas konkurences aspekti publisko iepirkumu procedūrās; Korupcijas izpausmes formas un riski publisko iepirkumu procedūrās.

Semināra norises laiks un vieta: piektdien, 2. martā, plkst. 10.00, Jūrmalas pilsētas domes sēžu zālē (Jūrmalā, Jomas ielā 1/5).

Seminārs ir bezmaksas, iepriekš lūgums pieteikties elektroniski – https://goo.gl/eZgbD5.