Jaunumi

Konkurences padome (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību aicina uzņēmējus un valsts un pašvaldības iestāžu publisko iepirkumu speciālistus piedalīties izglītojošā semināru ciklā “Par godīgu uzņēmējdarbību”.

Semināru mērķis ir izglītot divas mērķa grupas – valsts un pašvaldību pārstāvjus, kuru ikdienas darbība ir saistīta ar iepirkumu jomu, un uzņēmējus. KP sadarbībā ar KNAB un IUB valsts un pašvaldību iepirkumu rīkotājiem ļaus palielināt savas zināšanas par iepirkumu jomu un tādējādi veicināt darbības efektivitāti. Tikmēr uzņēmējiem – paplašināt savas zināšanas par savām tiesībām, lai varētu veiksmīgi izmantot likumā atļautās sadarbības iespējas, aizstāvēt savas intereses, ja likumu pārkāpj cits uzņēmums, kā arī neriskē pārkāpt likumu nepietiekamu zināšanu dēļ.

Lai sniegtu zināšanas, kas nepieciešamas darbības un uzņēmējdarbības godīgai izaugsmei, KP, KNAB un IUB eksperti iepazīstinās ar šādiem tematiem:

Godīgas konkurences aspekti publisko iepirkumu procedūrās; Korupcijas izpausmes formas un riski publisko iepirkumu procedūrās; Riski un aizliegtu vienošanos pārkāpumu novēršanas iespējas publiskajos iepirkumos; Konkurences tiesības godīgai uzņēmējdarbībai; Korupcijas izpausmes formas un riski publisko iepirkumu procedūrās.

Semināra norises laiks un vieta: trešdien, 5. aprīlī, plkst. 10.00 Bauskas novada pašvaldības telpās (Uzvaras ielā 1, Bauskā).

Seminārs ir bezmaksas, iepriekš piesakoties elektroniski – https://goo.gl/eZgbD5.

Sīkāka informācija par semināriem: https://goo.gl/03dd2i.