Piektdien, 29. aprīlī, Jūrmalā norisināsies ikgadējā ceļu nozares konference, ko organizē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Pasākums norisināsies klātienē no plkst. 10.00 līdz 14.30 viesnīcas Lielupe konferenču centrā, savukārt visi interesenti varēs sekot līdzi konferences norisei tiešraidē VSIA "Latvijas valsts ceļi" Facebook lapā: facebook.com/LVCELI.

Konferences ietvaros notiks divas paralēlās sesijas nozares speciālistiem. Sesijā “Iepirkumi ceļu būvniecības jomā” ar prezentāciju par karteļu prevenciju un preventīvajiem rīkiem, kādi ir pasūtītāju rīcībā, uzstāsies Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktore Ieva Šmite.

Šajā paralēlajā sesijā uzstāsies arī Iepirkumu uzraudzības biroja, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un VSIA "Latvijas valsts ceļi" Iepirkumu daļas pārstāvji un tā būs noderīga visiem, kas plāno un veic ceļu būvdarbu iepirkumus.

Plašāka informācija par konferenci un pasākuma programma pieejama VSIA "Latvijas valsts ceļi" tīmekļvietnē: https://lvceli.lv/aktuali/notiks-ikgadeja-celu-nozares-konference/.

Sesija "Iepirkumi ceļu būvniecības jomā"