Informācija presei Jaunumi Seminārs

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmumu pārstāvjus un citus interesentus piedalīties bezmaksas izglītojošā seminārā par uzņēmumu kopīgu dalību iepirkumos, kas 11. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 12.30 norisināsies tiešsaistē, MS Teams platformā.

Semināros KP pārstāves no Aizliegtu vienošanos departamenta skaidros priekšnoteikumus tirgus dalībniekiem, kuri aktīvi piedalās iepirkumu procedūrās, īpaši, apvienojoties pilnsabiedrībā un vienojoties par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos, kas ir jāņem vērā, izvērtējot kopīga piedāvājuma iesniegšanu iepirkumā un kādi ir nosacījumi, lai kopīga piedāvājuma iesniegšana iepirkumā nepārkāptu Konkurences likumu

Seminārā tiks apskatīts:

  • Apstākļi, kas ir jāņem vērā, izvērtējot kopīga piedāvājuma iesniegšanu iepirkumā;
  • Nosacījumi, lai kopīga piedāvājuma iesniegšana nepārkāptu Konkurences likumu;
  • KP izstrādātās vadlīnijas un to praktiskais pielietojums;
  • Piemēri, sniedzot ieskatu, kā praksē ir vērtēti jautājumi par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos.

Semināri ir bezmaksas, un norisināsies 11. jūnijā plkst. 11.00 līdz plkst. 12.30 tiešsaistē, MS Teams platformā. Lai saņemtu saiti uz semināru, nepieciešams pieteikties semināram iepriekš, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 10. jūnijā plkst. 15.00. Semināra reģistrācijas anketa pieejama ŠEIT.

Vienlaikus KP aicina interesentiem iepazīties ar KP izstrādātajām vadlīnijām par kopīgu piedāvājumu iesniegšanu iepirkumos. Vadlīnijas pieejamas KP tīmekļa vietnē.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar KP Vecāko komunikācijas speciālisti Paulu Celmu, rakstot uz: paula.celma@kp.gov.lv vai zvanot uz tālr.nr. 68206980.

Datums 11. jūnijs, 2024
Laiks11.00–12.30
Atrašanās vietaTiešsaistes platformā MS Teams

VEBINĀRS: Kopīga dalība iepirkumos un konkurences pārkāpuma riski

Konkurences padome (KP) aicina uzņēmumu pārstāvjus un citus interesentus uz bezmaksas semināru par uzņēmumu kopīgu dalību iepirkumos…