Jaunumi

Konkurences padome līdz 9.oktobrim aicina iedzīvotājus, kas ikdienā pārvietojas Rīgas centrālajā teritorijā, piedalīties aptaujā par iepirkšanos Express formāta veikalosTās mērķis ir izprast iedzīvotāju iepirkšanās paradumus un mazumtirdzniecības veikalu savstarpējo aizvietojamību. 

Sākot no 2018. gada ir novērojama tādu vadošo ikdienas patēriņa preču mazumtirgotāju kā SIA “RIMI LATVIA” un SIA “MAXIMA Latvija” darbības paplašināšana, attīstot mazo veikalu jeb Ekspress veikalu tīklu. Šie veikali orientējas uz ātru klientu apkalpošanu un atrodas vietās, kur paredzama augsta klientu plūsma, piemēram, Rīgas centra rajonā. 

Konkurences padome ir uzsākusi tirgus uzraudzību, lai novērtētu Ekspress formāta veikalu ietekmi uz kopējo ikdienas patēriņa preču mazumtirdzniecības tirgus struktūru. Veicot tirgus uzraudzību, Konkurences padome vēlas noskaidrot iedzīvotāju iepirkšanās paradumus Rīgas centrālās teritorijas Express formāta veikalos, lai vērtētu mazumtirdzniecības veikalu savstarpējo aizvietojamību. 

Iestāde vērš uzmanību, ka aptauja ir anonīma un atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā. Tās aptuvenais aizpildīšanas ilgums – līdz 10 minūtēm.

Saite uz aptauju

Konkurences padome aicina piedalīties aptaujā par iepirkšanos Express formāta veikalos
​​​​​​​