Jaunumi

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas ietvaros, piektdien, 2016. gada 30. septembrī, Ekonomikas ministrija (EM) kopā ar Konkurences padomi (KP) un Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) aicina ikvienu interesentu iepazīties ar iestāžu darbību un to pārziņā esošajiem jautājumiem.

Lai informētu iedzīvotājus par EM, KP un PTAC pārziņā esošajiem jautājumiem un šī brīža prioritātēm, 30. septembrī no plkst.10:00 līdz 15:00 pie ēkas Rīgā, Brīvības ielā 55, tiks uzstādīta informatīva telts. Ikviens interesents teltī varēs iegūt gan vispārīgu informāciju par iestāžu pārziņā esošajiem jautājumiem, gan saņemt iestāžu ekspertu konsultācijas par konkrētākiem jautājumiem.

Tāpat pasākuma laikā EM, KP un PTAC organizē izzinošu orientēšanās spēli “Atrodi 9 pokemonus ekonomikā!” 6. klašu skolēniem (plānots uzņemt divas klases), lai radošā veidā iepazīstinātu jauniešus ar iestāžu darbu. Kā īstās orientēšanās sacensībās, spēles laikā skolēnu grupām būs jāatrod 9 pokemoni trīs iestāžu dažādās telpās un jāizpilda interaktīvi uzdevumi.

Skolēnu grupas (klases) aicinātas pieteikties līdz š.g. 27. septembrim, rakstot EM sabiedrisko attiecību speciālistei Elitai Rubesai-Voravko (elita.rubesa@em.gov.lv) vai KP  Komunikācijas nodaļas vadītājam Tomam Novikam (toms.noviks@kp.gov.lv), vai arī PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vadītājai Sanitai Gertmanei (sanita.gertmane@ptac.gov.lv).

Atvērto durvju diena ir atzinīgi vērtējama valsts pārvaldes iniciatīva, kas šobrīd jau kļuvusi par labu tradīciju, ļaujot jebkuram iedzīvotājam iepazīties ar konkrētās iestādes ikdienas darbu.

Šogad valsts pārvaldes Atvērto durvju diena notiks piektdien, 30. septembrī. Šajā dienā būs iespējams uzzināt, kāds ir ikdienas darbs vairāk nekā 100 iestādēs, to skaitā arī visās ministrijās un Valsts kancelejā. Katra iestāde šajā dienā interesentiem piedāvā īpašu programmu. Ar plašo piedāvājumu var iepazīties vienuviet pasākuma tīmekļa vietnē www.atvertodurvjudiena.lv.