Jaunumi

Konkurences tiesības, kas Rietumu demokrātijas apstākļos cieši iekļāvušās uzņēmējdarbības kultūrā, arī Latvijā nostiprina pozīcijas kā neatņemama godīgas un vienlīdzīgas uzņēmējdarbības vides sastāvdaļa.

Zināšanas stiprina – uzņēmējs, kurš pārzina savas tiesības, nekļūs par citu uzņēmēju negodprātīgas rīcības upuri, un pats neriskēs nezināšanas pēc kļūt par likumpārkāpēju.


Tāpēc šogad, 28.septembrī Konkurences padome ver savas durvis un aicina šodienas studentus un rītdienas uzņēmējus uz lekciju

„Konkurences politika – valsts kā līnijtiesnesis uzņēmēju spēles laukumā”,

lai stāstītu (un atbildētu uz jautājumiem) par:

konkurences tiesību būtību (kā un kāpēc valsts iejaucas uzņēmumu savstarpējās attiecībās) spilgtākajiem konkurences tiesību pārkāpumiem Latvijā (lielākais nodarītais kaitējums un skarbākie sodi) populārākajiem mītiem par konkurences uzraudzību

Norises laiks: 10:00 – 11:00 un 14:00 – 15:00
Norises vieta: Konkurences padome, Rīga, Brīvības iela 55 (otrais korpuss, ieeja no Ģertrūdes ielas apļa ap Veco Ģertrūdes baznīcu), 3.stāvs.
Pieteikšanās: Dalība jāpiesaka līdz 21.septembrim, uz e-pastu inita.kabanova@kp.gov.lv  nosūtot vārdu un uzvārdu (grupām – dalībnieku sarakstu), kā arī izvēlēto laiku. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.
Cita informācija: Uz pasākumu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, kas, ieejot ēkā, jāuzrāda apsardzes darbiniekam.Papildu informācijai:
Inita Kabanova
Konkurences padomes
vecākā referente sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr.: 67365210, mob.tālr. 20219048
E-pasts: inita.kabanova@kp.gov.lv