Jaunumi

Konkurences padome sadarbībā ar Ekonomikas ministriju šī gada 27.novembrī aicina uz konferenci, kurā pirms jaunā Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likuma stāšanās spēkā piegādātājiem, mazumtirgotājiem un likuma uzraugiem būs iespēja pārrunāt likuma darbības un piemērošanas principus.

Konferencē ar prezentācijām uzstāsies un diskutēs Konkurences padomes, Ekonomikas ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas, Latvijas Pārtikas Tirgotāju Asociācijas, mazumtirdzniecības uzņēmumu, ražotāju un advokātu biroju pārstāvji.

Šobrīd lielo tirgotāju un piegādātāju attiecības Latvijā regulē īpašs Konkurences likuma pants, bet no 2016.gada 1.janvāra spēkā stāsies Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likums. Saskaņā ar šo likumu, savu tirgus varu attiecībā pret piegādātājiem ļaunprātīgi nedrīkstēs izmantot visi pārtikas mazumtirgotāji, kā arī lielākie nepārtikas mazumtirgotāji. Konkurences padome ir izstrādājusi Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likuma piemērošanas vadlīnijas.

Par konferenci

Kad: 27.novembrī, 13:00 – 16:00

Kur: Rīgā, Brīvības ielā 55

Kam: piegādātājiem un mazumtirgotājiem

Kāpēc: iegūt praktiskas zināšanas par jaunā likuma piemērošanu un sagatavoties gaidāmajām izmaiņām tirgos

Darba kārtība

Reģistrācija dalībai konferencē ir noslēgusies